Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ЗАВЕДЕНИЕ
град Плевен, Мара Денчева
210 €
410.72 лв.

(11.67 €, 22.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:40 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 431 пъти.
Площ:
18 m2
Етаж:
Партер от 5

Описание на имота:

Оферта 10429.
Отдава под наем напълно обзаведено и оборудвано заведение за бързо хранене. За повече информация 0882225537
Особености
Обзаведен
С паркомясто
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ЗАВЕДЕНИЕ
град Плевен, Мара Денчева
Обява: 2n176053445669054

210 €
410.72 лв.
История на цената
(11.67 €, 22.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Мара Денчева